0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۳:۰۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۱
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Vietnam V-League
Hai Phong
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
TP Ho Chi Minh
۰
۰
Sai Gon FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۲
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Metallist 1925
-
-
Kolos Kovalivka
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Real De Arteaga
۰
۱
Deportivo Dongu FC
Finished
۰۰:۳۰
Yalmakan FC
۱
۳
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۰:۳۰
Montaneses FC
-
-
CF Pachuca Premier
Finished
۰۰:۳۰
Catedraticos Elite
۱
۱
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۱:۰۰
Lobos ULMX
۰
۵
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Atletico Morelia
۱
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۱:۳۰
CD Tapatio
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۳:۳۵
CA La Paz
۲
۱
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۵:۳۵
  Brazil Serie B
Tombense MG
۲
۰
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
CR Vasco da Gama RJ
۱
۱
Londrina EC
Finished
۰۴:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose
۲
۱
AD San Carlos
Finished
۰۴:۴۵
Santos de Guapiles
۱
۱
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۲:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۱
۰
BKMA Yerevan
inprogress
۱۵:۳۰
  Bulgaria A PFG
Septemvri Sofia
۱
۱
PFC Spartak Varna
inprogress
۱۵:۱۵
PFC Cherno More Varna
-
-
PFK Botev Vratsa
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
River Plate Asuncion
۰
۱
Atyra FC
Finished
۰۱:۰۰
3 de Febrero
۲
۰
Sportivo Iteno
Finished
۰۱:۰۰
  Chile Copa Chile
Cobreloa Calama
۱
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۰:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Astana II
۲
۳
FK Kyran
Finished
۱۱:۳۰
Yassy Turkistan
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۴:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۳
۱
Zhenys
Finished
۱۳:۳۰
FK Shakhtar Bulat
۲
۱
FK Taraz Karatau 2
inprogress
۱۵:۳۰
Akademiya Ontyustik
۲
۲
FK Baykonur Kyzylorda
Finished
۱۴:۳۰
FK Igilik
۰
۵
FC Okzhetpes
Finished
۱۳:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۱
۲
FC Samtredia
Finished
۱۵:۰۰
  England Professional Development League
Ipswich U21
۰
۰
Watford U21
inprogress
۱۵:۳۰
Coventry City U21
۲
۰
Barnsley U21
inprogress
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
Ironi Nescher
۱
۱
Maccabi Tamra FC
Finished
۱۴:۰۰
Ihud Bnei Shefaram
۶
۲
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۰
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۴:۴۵
Tzeirei Kfar Kana
۱
۰
Hapoel Raanana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kaukab
۲
۰
Hapoel Bnei Zalfa
inprogress
۱۵:۳۰
Hapoel Bueine
۰
۱
MS Tzeirey Taibe
inprogress
۱۶:۰۰
  Indonesia Liga 2
PSDS Deli Serdang
۱
۱
Semen Padang
Finished
۱۲:۳۰
Deltras Sidoarjo
۵
۰
Kalteng Putra
Finished
۱۴:۴۵
  Israel Liga Bet South
Hapoel Bnei Lod
۳
۰
Maccabi Beer Sheva
Finished
۱۲:۰۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
۱
۳
Beitar Ramat Gan
Finished
۱۲:۳۰
MS Shikun Hamizrach
۲
۵
FC Hapoel Bnei Ashdod
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Segev Shalom
۱
۲
Maccabi Kiryat Malakhi
Finished
۱۲:۱۵
Maccabi Ironi Sderot
۲
۱
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۳:۳۰
Ironi Beit Dagan
۱
۱
MS Hapoel Lod
inprogress
۱۵:۳۰
Maccabi Ironi Amishav
۰
۰
Hapoel Kiriat Ono
Finished
۱۲:۳۰
  Japan Japan Football League
Nara Club
۵
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Velez Mostar
۱
۱
NK Posusje
inprogress
۱۶:۳۰
FK Tuzla City
۰
۰
FK Sarajevo
inprogress
۱۶:۳۰
  India Super Division Bangalore
Young Challengers
۰
۴
Students Union
Finished
۱۰:۰۰
  Israel Leumit League
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۱
Hapoel Acre FC
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۰
۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Afula
۱
۰
Maccabi Petach Tikva
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Umm Al Fahm
۰
۰
Agudat Sport Ashdod FC
inprogress
۱۶:۳۰
KAFR Qasim
۰
۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
inprogress
۱۶:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۰
۰
Imbabura Sporting Club
Finished
۰۳:۳۰
  Poland II Liga
Garbarnia
۰
۰
Zaglebie Lubin II
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۰
۰
Azam FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Malaysia Premier League
Selangor FC II
۰
۰
Johor Darul Takzim II
inprogress
۱۶:۳۰
Kelantan United FC
۰
۰
Kelantan FA
inprogress
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet North
MS Tirat HaCarmel
۲
۰
Ihud Bnei Kfar Kara
Finished
۱۲:۳۰
Pardes Hanna-Karkur
۰
۰
Tzerei Umm al-Fahm
inprogress
۱۶:۰۰
Beitar Naharia
۰
۲
Hapoel Bnei Bi'ina
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Sandala Gilboa
۰
۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
inprogress
۱۳:۱۵
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۰
۰
PS TIRA-Persikabo
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Copa Santa Catarina
CA Carlos Renaux
۲
۱
Nacao Esportes
Finished
۰۲:۰۰
  Palestine West Bank League
Shabab Al Amaari
۰
۰
Mosaset Al Bireh
inprogress
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Super League
Sogdiyona Jizzax
۰
۰
Olmaliq AGMK
inprogress
۱۷:۰۰
  India Shillong Premier League
Langsning
۱
۲
Mawlai SC
Finished
۱۲:۱۵
  Thailand Thai League 2
Nakhon Phanom
۴
۱
Rayong FC
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Reserve League
Velez Sarsfield Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
-
-
Banfield Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  South Africa 1st Division
JDR Stars
۰
۰
University of Pretoria Students
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Spartak Pleven
۰
۰
Belasitsa Petrich
inprogress
۱۶:۳۰
FC Dunav Ruse
۰
۱
Vitosha Bistritsa
inprogress
۱۶:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۰
۰
Levski Krumovgrad
inprogress
۱۶:۳۰
PFC Litex Lovech
۰
۰
Sportist Svoge
inprogress
۱۶:۳۰
  Israel National League U19
Beitar Jerusalem U19
۰
۲
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۱:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
SK Super Nova
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Peru Primera Division
FBC Melgar Arequipa
۲
۱
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۰:۰۰
  Israel Liga Alef South
Shimshon Tel Aviv
۲
۱
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Finished
۱۲:۳۰
Ironi Modiin
۰
۰
Maccabi Yavne
Finished
۱۵:۰۰
Shimshon Kafr Qasim
۰
۱
Ironi Kuseifa
inprogress
۱۶:۰۰
Maccabi Shaarayim
۳
۱
Bnei Eilat
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Herzeliya
۱
۱
Holon Yermiyahu
Finished
۱۵:۰۰
  Ethiopia Premier League
Wolkite City
۱
۰
Arba Minch City FC
Finished
۱۳:۳۰
Bahir Dar Ketema
-
-
Ethiopia Electricity
inprogress
۱۶:۳۰
  Macao FA Cup
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۱
Monte Carlo
inprogress
۱۵:۰۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۱
۳
RTC FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Nevezis Kedainiai
۰
۰
Banga Gargzdai II
inprogress
۱۷:۰۰
Marijampole City
-
-
Vilnius FK Zalgiris B
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Algeria U21 League 2
ASM Oran U21
۳
۱
MC Saida U21
Finished
۱۲:۳۳
MO Constantine U21
۳
۰
JSM Skikda U21
Finished
۱۲:۳۰
NA Hussein Dey U21
۶
۰
RC Relizane U21
Finished
۱۲:۳۰
ES Mostaganem U21
۲
۰
WA Boufarik U21
Finished
۱۲:۳۰
Temouchent U21
۰
۰
RC Kouba U21
Finished
۱۲:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Karamah
۰
۱
Foutoua
inprogress
۱۶:۳۰
Al-Taliya
۱
۰
Al-Majd
inprogress
۱۶:۳۰
Jableh SC
۱
۰
Al-Jazeera
inprogress
۱۶:۳۰
Hutteen Latakia
۰
۱
Al-Wathbah
inprogress
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Us Ben Guerdane
-
-
Eo Sidi Bouzid
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olympique Beja
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Rejiche
-
-
AS Slimane
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Mexico U20 Championship
Puebla U20
-
-
Club America de Mexico U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
Vipers
۰
۰
Bright Stars FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Radnik Sesvete
۰
۰
NK Mladost Zdralovi
inprogress
۱۷:۰۰
NK Zrinski Jurjevac
۰
۰
NK Hrvace
inprogress
۱۷:۰۰
  Croatia 1. NL
Orijent 1919
۰
۰
Kustosija
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Hatta Dubai
۱
۲
Gulf Heroes FC
inprogress
۱۶:۴۵
Dubai City FC
۰
۱
Dibba Al-Hisn
inprogress
۱۶:۵۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۰
۰
Tenax FC
inprogress
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Botswana (W)
-
-
Namibia (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Lebanon Premier League
Al Ansar Beirut
۱
۰
Shabab Al-Ghazieh
inprogress
۱۶:۰۰
  Brazil Paraense 2nd Division
Fonte Nova
۱
۱
Capitao Poco EC
inprogress
۱۶:۰۰
  Algeria U21 League 1
Ben Aknoun U21
۳
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia U19 Liga
AS Trencin U19
۱
۱
Kosice U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga 3
FC Guria Lanchkhuti
۳
۱
FC Irao
Finished
۱۵:۰۰
Aragvi Dusheti
۴
۰
Tbilisi City
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 2. Liga
AC Dukla Praha
-
-
FC Vysocina Jihlava
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Croatia 2. NL
NK Medimurje Cakovec
۰
۰
NK Osijek II
inprogress
۱۷:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Bylis Ballsh
۲
۰
KF Erzeni
inprogress
۱۶:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۰
۰
Skanstes SK
inprogress
۱۶:۳۰
  Uruguay U19 League
Liverpool Montevideo U19
۰
۰
Torque U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Russia Youth Championship
Ural U19
۳
۳
Krylia Sovetov U19
Finished
۱۰:۳۰
Khimki U19
۰
۰
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۴
۵
Chertanovo U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۰
۱
Spartak Moscow U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۱
۰
Lokomotiv Moscow U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Myanmar League 2
Junior Lions
۰
۰
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Ligat-Al Women
AS Tel Aviv University (W)
۱
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
Finished
۱۱:۰۰
  India AMFA Cup
FC Lamjao
۰
۰
WAFA Wangoi
Finished
۱۰:۳۰
  Indonesia Liga 3
Karawang United
۳
۲
Depok United
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Paulista Women
Palmeiras (W)
۵
۰
Portuguesa de Desportos SP (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente Reserves
۴
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
-
-
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید